Hakkımızda

Vizyon

Tasarım ve üretim potansiyelini, yurt içi ve yurt dışında sergileyerek sektöründe dünyada tanınır bir firma olmak.

Misyon

Sunduğu tasarım ve üretim kabiliyeti ile çözüm ortağı olduğu müşterilerinin ürünlerinin yüksek kalite ile taşınmasını ve korunmasını sağlamak

Şirket Profili

ArtPack, 2010 yılında Eskişehir’de kurulmuş olan ve kurulduğu günden bu yana, ürün koruma ve ambalaj sektöründe hizmet vermektedir. Çözüm ortağı olduğu firmaların ürünlerinin; tasarımını ve üretimini bünyesinde tamamladığı PE Sünger, Sünger destekli sevkiyat kasaları, yalın üretim düzenleme sistemleri ile taşınmasını, korunmasını ve sevk edilmesini sağlamaktadır.

2018 yılında 800 m2 üretim alanına sahip yeni yerine geçen ArtPack, havacılık ve savunma sanayi başta olmak üzere otomotiv, elektronik, tarım makinaları, vitrifiye gibi sektörlere tedarikçi konumunda destek sağlamaktadır.

“Ürün Koruma” ve ambalaj sektörüne mühendislik bakış açısı ve profesyonellik kazandırmayı kendine görev edinen ArtPack, çözüm ortağı olduğu firmalara 3 boyutlu modelleme, CAD/CAM gibi destekleyici imkanlar sunarak tasarımlarının ve üretiminin en yüksek kaliteye ulaşmasını sağlamaktadır.