Yalın Üretim Düzenleme Sistemleri

ArtPack, çözüm ortaklarının yalın üretim alanında geliştirme sağlaması için özellikle aluminyum ürünlerden mamül raflar, hareketli taşıma rafları, hareketli çekmece, taşıma arabaları vb. tasarım ve üretim alanında destek vermektedir.

Yalın üretime uygun ürünler ile çözüm ortağı olduğu firmaların üretimlerindeki verimliliğin arttırılması hedeflenmektedir. Depolama alanlarında, üretim sahasında, çalışma masalarında, stok bölümlerinde, montaj hatlarında, taşıma gruplarında verimliliği arttırmak üzere üretim dışı ürünleri dışarıda tutacak raf, taşıma sistemi tasarımlarını; özellikle hafif ve dayanıklı olması sebebi ile aluminyum ürünler (bağlantı ekipmanları, boruları) kullanarak üretilebilmektedir.

ArtPack; yalın üretim taşıma sistemleri(YUTS) ve içerisinde kullanılabilir düzenleme süngerleri (Kaizen & 5S Süngerleri) üretimini kendi bünyesinde tamamlayabilmektedir. YUTS ve düzenleme süngerleri üretiminin aynı tesis içerisinde tamamlanabilmesi; ArtPack'e özgün bir özellik olup, bu özellik ile ArtPack çözüm ortağı olduğu firmalara ciddi anlamda ekonomik ürünler sunabilmektedir.