Ahsap Ürünler

Artpack, ürün koruma ve ambalaj sektörünün dışında ahşap işleme konusunda kabiliyete ve tecrübeye sahiptir. Müşteri istekleri doğrultusunda geliştirilen tasarımları hayata geçirebilmektedir. Özellikle otellerde, restaurantlarda, mutfaklarda sergilenecek ahşap ürünleri, siz müşterilemizin her türlü isteğine cevap verecek tecrübe ve kalite ile üretmekteyiz. Ahşap ürünlerimiz üzerinde isim, yazı, logo çalışması yaparak sizlere özel parçalar yaratmak kabiliyetlerimiz arasındadır.

Otellerde misafirlerinizin konforunu arttırmak üzere, restaurantlarda hem sunum zevkini en üst seviyeye çıkarmak hem de sıcak yüzeyleri koruma altına almak üzere kullanılan ahşap altlıkları üretme konusunda öncü durumda bulunan ArtPack, tasarım ve çalışmalarını sizlerle paylaşarak ürünlerini güven çerçevesi içinde sergileyebilmektedir. 

Ahşap işleme konusunda büyük tecrübeye sahip ArtPack, çözüm ortağı olduğu diğer firmalar ile beraber büyümeye, kendini geliştirmeye açıktır. Bu bağlamda; Artpack, gelişen teknolojiye uyum sağlamış ve geleneksel ahşap işleme ve ahşap mobilya üretimine, bilgisayar destekli tasarım ve üretim yöntemi ekleyerek, seri ve hatasız ürünler oluşturabilmektedir.